„Ateities loftų“ naujakuriai mėgausis miesto ir gamtos derme

Permainos žmogui būtinos kaip oras. Tik atsinaujindamas, tobulėjimas, keisdamas išvaizdą, daiktus, būstą, jis jaučia gyvenimo pulsą ir nestovi vietoje. Šiuolaikinio miesto žmogaus svajonę įkūnija sostinėje vystomas projektas „Ateities loftai“.

Vieta

Ateities gatvėje Vilniuje, buvusio industrinio gamyklos „Venta“ pastato korpuse. Iš čia itin patogu tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu ar dviračiu pasiekti gretimus Jeruzalės, Baltupų, Fabijoniškių rajonus, miesto centrą bei kitus rajonus, didžiausius Vilniaus prekybos ir pramogų centrus.

Netoliese – rajono bendruomenės pamėgtas Jomanto parkas ir viena didžiausių bei gražiausių miesto poilsio zonų – Verkių regioninis parkas.

Būstas

Nestandartinis, erdvus, modernus, didžiuliais, net 3,5 metro aukščio vitrininiais langais, pro kuriuos atsiveria puiki gamtos ar miesto panorama ir nuosava terasa viršutiniame pastato aukšte.

Kas gali būti puikiau už saulėtą rytą terasoje su puodeliu kavos ir prieš akis atsiveriančiu parko vaizdu ar savaitgalio popietę, kai artimieji susirinks į kepsnių vakarėlį? 36 – 48 kvadratinių metrų ploto terasos suteiks galimybę mėgautis šiluma gryname ore.

„Ateities loftai“ įtiks ir ieškantiems mažo būsto, ir itin didelio. Erdvės suskirstytos į 44 iki 157 kvadratinių metrų ploto loftus. Net mažiausio ploto būstai dėl aukštų lubų atrodo erdvūs. Tuo jau dabar gali įsitikinti kiekvienas, besidomintis nestandartine gyvenamąja erdve.

Loftuose suplanuotas ekonomiškas autonominis dujinis šildymas, įvestos komunikacinės sistemos, o loftų interjerą savininkai galės nevaržydami vaizduotės. Projekto architektas yra sukūręs kelis galimų interjerų pasiūlymus.

Bendrosios erdvės ir kaimynystė

Daug dėmesio skirta ir bendrosioms patalpoms. Naujuosius gyventojus pasitiks tvarkingos, naujai išdažytos laiptinės bei koridoriai, liftas.

Šalia veikia prekybos centras „Norfa“, čia pat įsikūrusi šokių studija, sporto klubas, bankų padaliniai bei kitas paslaugas teikiančios įmonės.

Vietos automobiliui loftų gyventojai ras prie pat namų – greta pastato įrengta erdvi automobilių stovėjimo aikštelė.

Išskirtinės patalpos darbui

Dalis „Ateities loftų“ erdvių penktajame aukšte gali tapti ir stilingais biurais ar kūrybinėmis studijomis. Juose dirbančius žmones šiuolaikiška erdvė įkvėps siekti naujovių, žengti koja kojon su laiku.

Kaina

Puikios kokybės loftai gyvenimui ar darbui siūlomi už pirkėjams itin palankią kainą. Per du aukštus išdėstyta 120 kvadratinių metrų ploto erdvė, kurią galima suskirstyti net į keturis kambarius, kainuoja tik 165 tūkst. litų.

Šiam projektui taikomos išskirtinės finansavimo sąlygos.